IV Ogólnopolskim Konkursie Rock’ n’ Rolla w Mysłowicach

Rock’ n’ Rolla w Mysłowicach - 2014 13

W lutym miałem przyjemność pojawić się i jednocześnie wręczać nagrodę jako przewodniczący Rady Osiedlowej Bończyk – Tuwima na IV Ogólnopolskim Konkursie Rock’ n’ Rolla w Mysłowicach. Przekazaliśmy na organizację tego wydarzenia 10 tysięcy złotych.

Taka impreza jest niezwykłym wydarzeniem, ponieważ mieszkańcy naszego miasta mogą w ciekawy sposób spędzić wolny czas i doświadczyć pokazów umiejętności tancerzy z całego kraju.

Podczas zabawy zaprezentowało się 35 drużyn z całej Polski, a najlepszym duetem okazała się para Agnieszka i Grzegorz Cherubińscy. Organizatorzy specjalnymi nagrodami wyróżnili także: Annę Krzysztof i Adama Krzysztof – najstarszych uczestników, Aleksandrę Nadolej i Krystiana Cempel – najlepszą parę z Mysłowic oraz Sandrę Dudek i Marcela Budnego – debiutantów IV edycji konkursu.

Nie da się ukryć, że takie wydarzenia są potrzebne naszemu miastu, ponieważ jest to dobra promocja Mysłowic, jednak chciałbym w tym miejscu zaproponować organizatorom założenie stowarzyszenia, które na pewno pomoże w wielu kwestiach, między innymi usprawni szukanie potencjalnych sponsorów. Jestem pewien, że stając się stowarzyszeniem ta inicjatywa może się rozwinąć, tak aby w kolejnych latach na Ogólnopolskim Konkursie Rock’ n’ Rolla w Mysłowicach pojawiło się więcej uczestników, a nagrody były jeszcze większe.

Share Button